M&M - Soukromí je tabu (I.)

23. dubna 2007 v 15:56 | maceta |  JOEL MADDEN
Tak v nejnovějším čísle Music & Mobile je článek o GC. Snad po tom přepisu tam nebudou žádný chyby! Jinak název článku je : "GC chtějí být za slušňáky! Vyjde jim to?
Zpěvák GC Joel Madden má za sebou opravdu pestrou minulost. Alkohol ho dostal téměř až na samé dno, ze kterého se však za pomoci své rodiny, svých přátel a především kumpánů z kapely dokázal odrazit. Neřestí má ovšem i teď pořád více než dost. "Je to těžké, zbavit se všeho najednou," tvrdí Joel. Přiznávám, ž euž mě pořádně štve to mé neustálé klení a nadávky. Snažím se mírnit a celkem se mi to daří. Ale s kouřením přestat pořád neumím. Sice už mi krabička vystačí na dva dny, ale pořád to není ono.
Problém je v tom, že když jsem na cestách a nudím se, musím se nějak zabavit. A v tom mi právěcigáro pomáhá. Vždyť právě z nudy jsem před dvěma lety začal kouřit." Škodlivost cigaret si Joel uvědomuje a věří, že je jen otázkou času, kdy se svého zlozvyku zbaví. Ovšem přestat s klením mu nevychází tak, jak sám tvrdí. Obzvlášť, přijde-li řeč na jeho soukromí a milostný život, o kterém velmi nerad mluví. "Fakt mě vytáčí, když se mě kdokoli ptá na osobní věci," rozčiluje se Joel. "Jen proto, že hraju v kapele, si lidi myslí, že mají právo čmuchat mém soukromí. Snažím se zveřejnit maximum, a to jen kvůli fanouškům. Ale čeho je moc, toho je příliš. Jsou prostě věci, o kterých mluvit nechci. Nejen kvůli sobě, ale kvůli mým blízkým, které tak chci chránit. Nechci prodávat desky jen díky bulváru a pikantnostem, které se o mně objeví. To nemám zapotřebí. Když to někdo nechce akceptovat, umím být pořádně kyselej! Nejsem žádný zasr*** dítě a nezpívám v žádným zasr*** boybandu. To je jejich parketa, žvanit o sexu při svíčkách."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

co je dnas za den??

pondělí 19.2% (20)
úterý 17.3% (18)
středa 10.6% (11)
čtvrtek 11.5% (12)
pátek 14.4% (15)
sobota 14.4% (15)
neděle 12.5% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama