Duben 2007

Twinzz on MTV Cribs ;)

23. dubna 2007 v 17:22 | maceta |  GOOD CHARLOTTE
ÚÚúplně suprový - klucí vám ukázou, jak to vypadá u nich doma!!! To určitě zkoukněte!!!
Joel-MTVcribs - 40,0 MB
Benji-MTVcribs - 40,5 MB
Vy, co si to nechcete stahovat, tak se stačí jenom podívat na youtube ;)
- Joel na MTVcribs - HERE
- Benja na MTVcribs HERE

Music & Mobile - různé..

23. dubna 2007 v 17:14 | maceta |  GOOD CHARLOTTE
..tady ještě jenom takový krátký zajímavosti...
- "Nečtu časopisy, nesleduju televizi," tvrdí zpěvák GC. "Kdyby psali, že jsme nejlepší kapelou nasvětě, ani to nebudu vědět."
- Věrným kámošem je pro Joela jeho iPod. Když si ho někdo z kapely bez svolení půjčí, je prý pořádně vzteklý..
- "O mně a o Nicole píší tolik hnoje, že to snad nejde ani brát vážně," je přesvědčen Joel. "Co si o mně myslí jiní, je mi u prd***!"

M&M - Obvinění z krádeže (III.)

23. dubna 2007 v 17:11 | maceta |  JOEL MADDEN
Zvědaví novináři nejsou zdaleka těmi jedinými, kdo GC trápí. Pánové z kapely se totiž stále ještě neusmířili se svým bývalým bubeníkem Chrisem Wilsonem, který je opustil před dvěma lety. V nedávném rozhovoru pro jistý časopis Chris své bývalé kámoše obvinil, že mu dodnes dluží peníze a odmítají mu vydat nástroje, které ponechal v jejich společné zkušebně. Zpěvák Joel však tvrdí opak."Chris byl a je úplně mimo. Kvůli drogám a všemu ostatnímu. Krátce předtím, než se k nám přidal, jsme mu dokonce zaplatili léčbu, aby se z drog dostal. Pomáhali jsme mu, jak se jen dalo. Jenže on své problémy nezvládal a začaly se vymykat jeho kontrole. Nešlo to s ním vůbec vydržet. Když nezvládl ani druhou léčbu, naštval se na celý svět, opustil kapelu a založil si novou. Ta mu ale nešlapala tak, jak si představoval, a tak se rozhodl, že se zahojí na nás. Jenže my mu rozhodně nic nedlužíme. Chová se jako zhrzená milenka. Doufám, že se s ním už nikdy nesetkám." V klidu zatím zůstává snad jediný člen kapely - Billy Martin. Našel zálibu v psaní dětské knížky Damien McMurray: A Boy And His Bat, kterou sám i ilustroval. Vypráví o chlapci, kterému jeho zvířecí miláček netopýr vyletí z klece a on se ho vydá hledat. Snad svůj vytoužený klid najdou brzy i všichni ostatní z GC.

Interview s Billym o GMR

23. dubna 2007 v 16:18 | MACETA |  BILLY MARTIN
Maryland natives Good Charlotte return to the spotlight with their soon to be released fourth studio outing titled Good Morning Revival. The album is sonically different than any of the group's previous efforts and sees them also reuniting with producer Don Gilmore (Pearl Jam, Linkin Park and Avril Lavigne) who produced the group's self-titled debut back in 2000.
The new album marks the follow-up to 2004's platinum-selling Chronicles of Life and Death which along with the band's self-titled debut in 2000 and 2002's hugely successful The Young and the Hopeless comprises a body of work that has resulted in worldwide album sales exceeding nine million.
Joe Matera recently caught up with Good Charlotte guitarist (and part-time keyboard player) Billy Martin for an exclusive UG interview to chat about the new album, success and drummers.
Zbytek interview s Billym HERE

Linzi + Billy

23. dubna 2007 v 16:16 | maceta |  BILLY MARTIN
Hezkej pár - Billy má lepší vkus než Joel :P
Billy & Linzi
Linzi & Valentino
Linzi & friends..
Linzi, Ashley & Allison

What´s Up?? - Billy..

23. dubna 2007 v 16:10 | maceta |  BILLY MARTIN
What's up everyone? See I told you the old site was only temporary! Hope you all like the new site as much as we do. So the album is out in a lot of countries and this week in America, we have been hearing nothing but great things from all of you. Tell all your friends about the new site and use it to let us know what you think of the new songs. We are back in the US now after a few weeks of promoting the album throughout Europe and I'm waking up at 6 AM due to the stupid jet lag, but oh well. So I figured I'd post on here and try out the new blog. Look forward to seeing you all at a show in the near future..thanks for all the support! - Billy
What's up?

best-bands.blog.cz

Dracula by Billy!

23. dubna 2007 v 16:09 | maceta |  BILLY MARTIN
New pic - Draculu poslal Billy na Bloodzillu 3.4.07 ;)


!! GC PETICE !!

23. dubna 2007 v 16:01 | maceta |  GOOD CHARLOTTE
PETICE, ABY GOOD CHARLOTTE PŘIJELI DO PRAHY
Podepsání je lehké - stáhnete si soubor ve formátu .doc, potom si to otevřete normálně v Microsoft Word (doufám že ho mají všichni). Otevřete, doplníte údaje, a potom odešlete na email gcstate@seznam.cz. Petici stahujte níže, kolik peticí mám vás budu informovat časem doufám že jich bude hodně :
Klikni pravým tlačítkem na myši, a potom Uložit cíl jako
- Petice ke stažení [Formát .doc - 20 Kb]

Pokud máš blog nebo web, budu rád když nás podpoříš a napíšeš to i na svůj blog..at je peticí co nejvíce. Vyplňujte pouze pokud jste fanoušek GC!
Vyplnovat mužeš i pokud jsi ze Slovenska
Petice probíhá na stránkách gcstate.com

M&M - Soukromí je tabu (I.)

23. dubna 2007 v 15:56 | maceta |  JOEL MADDEN
Tak v nejnovějším čísle Music & Mobile je článek o GC. Snad po tom přepisu tam nebudou žádný chyby! Jinak název článku je : "GC chtějí být za slušňáky! Vyjde jim to?
Zpěvák GC Joel Madden má za sebou opravdu pestrou minulost. Alkohol ho dostal téměř až na samé dno, ze kterého se však za pomoci své rodiny, svých přátel a především kumpánů z kapely dokázal odrazit. Neřestí má ovšem i teď pořád více než dost. "Je to těžké, zbavit se všeho najednou," tvrdí Joel. Přiznávám, ž euž mě pořádně štve to mé neustálé klení a nadávky. Snažím se mírnit a celkem se mi to daří. Ale s kouřením přestat pořád neumím. Sice už mi krabička vystačí na dva dny, ale pořád to není ono.
Problém je v tom, že když jsem na cestách a nudím se, musím se nějak zabavit. A v tom mi právěcigáro pomáhá. Vždyť právě z nudy jsem před dvěma lety začal kouřit." Škodlivost cigaret si Joel uvědomuje a věří, že je jen otázkou času, kdy se svého zlozvyku zbaví. Ovšem přestat s klením mu nevychází tak, jak sám tvrdí. Obzvlášť, přijde-li řeč na jeho soukromí a milostný život, o kterém velmi nerad mluví. "Fakt mě vytáčí, když se mě kdokoli ptá na osobní věci," rozčiluje se Joel. "Jen proto, že hraju v kapele, si lidi myslí, že mají právo čmuchat mém soukromí. Snažím se zveřejnit maximum, a to jen kvůli fanouškům. Ale čeho je moc, toho je příliš. Jsou prostě věci, o kterých mluvit nechci. Nejen kvůli sobě, ale kvůli mým blízkým, které tak chci chránit. Nechci prodávat desky jen díky bulváru a pikantnostem, které se o mně objeví. To nemám zapotřebí. Když to někdo nechce akceptovat, umím být pořádně kyselej! Nejsem žádný zasr*** dítě a nezpívám v žádným zasr*** boybandu. To je jejich parketa, žvanit o sexu při svíčkách."

M&M - Na žárlivost není místo (II.)

23. dubna 2007 v 15:54 | maceta |  JOEL MADDEN
Na první pohled může Joel působit, že v něm není špetka citu. Opak je ale pravdou. Nová deska kapely, na které se podílel nějvětší měrou právě on, je velmi osobní, texty jsou plné lásky a něhy. "Když mám chuť napsat song o lásce, udělám to," tvrdí Joel. Pokud to v sobě cítím, jde to ze mne ven. Nepřemýšlím, zda píšu o sobě a o své přítelkyni Nicole, nebo o nějaké virtuální lásce. Píšu a skládám svým stylem a ten je hodně upřímný. A o tom to přeci je!" Ani singl KYHOMG prý nemá s jeho soukromím nic společného. "Je to písnička o žárlivosti," vysvětluje Joel. "Není o Nicole a o mně. Zpívám v ní o tom, že se člověk má starat především sám o sebe, své blízké a své záležitosti. A že od těch cizích má dát ruce pryč. Za ta léta, kdy se pohybuju v shobyznysu, jsem se naučil, že žárlit a přehnaně řešit druhé, nemá smysl. Na něco podobného není v mém životě místo."

diskografie

18. dubna 2007 v 17:31 | maceta |  Diskografie
Diskografie:
Good Charlotte (2000)
The Young and the Hopeless (2002)
The Chronicles of Life and Death (2004)
Good Morning Revival (2007)

GC ohlásili další singl z GMR

18. dubna 2007 v 17:28 | maceta |  GOOD CHARLOTTE
Písnička Dancefloor Anthem bude podle dostupných informací druhým singlem
good charlotte
z desky "Good Morning Revival". Kapela k písničce natočí také videoklip.
gch-goodmorningrevival.jpg

Malby

17. dubna 2007 v 20:15 | maceta |  BILLY MARTIN
mě se teda strašně moc líbí jak billy maluje on má takovou zvláštní techniku ,-)
tohle je fuckt good

nicole§joel

17. dubna 2007 v 19:50 | maceta |  JOEL MADDEN
tak tady vidíte cestu do kadeřnictví ...já tu nicole tak nesnášim!!

a tohle je joelovo kadeřnictvía tady je článek :
Simple Life star Nicole Richie, recently diagnosed with hypoglycemia, covers her face from snooping paparazzi while out and about with Good Charlotte boyfriend Joel Madden.
Nicole, 25, accompanied Joel, 28, to get a haircut at the Chris McMillan Salon in Beverly Hills on Saturday afternoon.

spřátelený blog

17. dubna 2007 v 19:39 | maceta |  GOOD CHARLOTTE
Tak tenhle blog je fakt úplně skvělej pokud jsi fan GC tak se tam určitě stav a přidej se k fanklubu GC kde řeč nestojí stále se máme o čem bavit.
Ale to není všechno na best-bands máte stálí příjem novinek a neni tam jenom GC ale i MCR,BT a další takže se tam určitě stav best-bands.blog.cz ale nezapomen pak přijít sem a něco napsat (abych všechny neposlala tam a sem by nikdo nechodil) jinak se mějte hezky přeju krásný den ,-)

NEZAPOPEN!!!!! CLICK a jsi tam!

Turné po Evropě

17. dubna 2007 v 18:37 GOOD CHARLOTTE
12. 5. - Gelsenkirchen, Německo
13. 5. - Brusel, Belgie
14. 5. - Lucembursko
16. 5. - Newcastle, Velká Británie
17. 5. - Manchester, Velká Británie
18. 5. - Brixton, Velká Británie
19. 5. - Paříž, Francie
21. 5. - Leeds, Velká Británie
22. 5. - Birmingham, Velká Británie
23. 5. - Glasgow, Velká Británie
24. 5. - Dublin, Irsko
26. 5. - Nizozemí
28. 5. - Kodaňn, Dásko
29. 5. - Stockholm, Švédsko
30. 5. - Malmo, Švédsko
31. 5. - Hamburg, Německo
01. 6. - Norinberg, Německo
03. 6. - Nurburg, Německo
04. 6. - Hannover, Německo
05. 6. - Berlín, Německo
07. 6. - Švýcarsko
08. 6. - Vídeň, Rakousko
09. 6. - Miláno, Itálie
10. 6. - Řím, Itáliepohoto

16. dubna 2007 v 18:31 | maceta |  PAUL TOMAS